تبلیغات
Anti Israel Group News Network - اعلام آمادگی برای اعزام به غزه از سوی اقشار مختلف
چهارشنبه 11 دی 1387

اعلام آمادگی برای اعزام به غزه از سوی اقشار مختلف

   نوشته شده توسط: AIGNN    

231 نماینده مجلس آماده اعزام به غزه  تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - ۱۰ دی ۱۳۸۷

"محمود احمدی" عضو کمیته دفاع از حقوق مردم فلسطین از ثبت نام 231 تن از نمایندگان برای اعزام به غزه خبر داد.

وی در گفت و گو با ایرنا افزود: فهرست اسامی این نمایندگان در اختیار مسوولان لبنانی قرار می‌گیرد تا در صورتی که زمینه برای اعزام گروه‌های داوطلب به غزه فراهم شد، نسبت به اعزام آنان اقدام شود.

احمدی خاطر نشان کرد که لبنان یک کشتی برای اعزام نمایندگان پارلمان‌های کشورهای اسلامی به غزه و یک کشتی برای اعزام نمایندگان رسانه های خبری سراسر جهان تدارک دیده است.
منبع خبر www.tabnak.ir
87/10/10 - 21:24    وزیر بهداشت در دیدار با نماینده حماس:
      هزار پزشك و پرستار ایرانی آ‌ماده اعزام به غزه هستند

خبرگزاری فارس: وزیر بهداشت گفت: بیش از هزار پزشك و پرستار ایرانی برای اعزام به غزه و كمك به مجروحان این منطقه اعلام آمادگی كرده‌اند، بیمارستان‌های دولتی و خصوصی كشور نیز آماده پذیرش مجروحان فلسطینی در غزه هستند به شرط آ‌نكه مصر راه عبور را باز كند.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، كامران باقری لنكرانی ساعتی پیش در دیدار با اسامه المعطی، نماینده جنبش حماس در تهران، با ابراز تأثر از فجایع ضد انسانی در غزه، افزود: فجایعی كه اكنون در غزه علیه انسانهای بی گناه اتفاق می‌افتد، قلب هر انسانی را كه انسانیت در او نمرده باشد به درد می‌آورد چه رسد به قلب مسلمانان و قلب مردم ایران اسلامی كه همگی از این فجایع احساس حزن و اندوه دارند.
وی اضافه كرد: در كنار این احساس حزن و اندوه وقایعی در غزه در حال رخ دادن است كه آن مقاومت، صبر و توكل به خدا در بین مردم این كشور است كه صحنه‌های پر افتخاری است كه خاطرات صدر اسلام و جنگ بدر، احد و خیبر را تداعی می‌كند جنگی كه در آن پرده نفاق فرو می‌افتد و منافقان كه با شعار صلح و انسان دوستی به دنبال منابع خودشان هستند رسوا می‌شوند.
باقری لنكرانی گفت: وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران از 45 روز پیش با شروع محاصره غزه طی مكاتباتی كه با وزرای همه كشورهای جهان اعم از كشورهای اسلامی و غیر اسلامی و نیز مدیر كل سازمان سلامت جهانی خانم چان و دكتر جزایری مدیر سازمان سلامت جهانی منطقه مدیترانه شرقی كه اتفاقاً دفتر آن در مصر قرار دارد در این زمینه اطلاع رسانی كرد و فجایع ضد انسانی كه در این منطقه در حال رخ دادن هست را به اطلاع جهانیان رساند و از آنها درخواست كمك كرد.
وزیر بهداشت افزود: اكنون وزارت بهداشت از طرف بیش از 100 پزشك و اطباء متخصص و بیش از هزار پرستار تحت فشار است كه می‌خواهند برای كمك به مردم غزه به این منطقه بروند اما مصر، كشور همسایه غزه راه را بسته است و امكان و وسیله انتقال این افراد فراهم نیست، البته هلال احمر جمهوری اسلامی ایران دیروز اولین محموله كمك خود را شامل دارو و مواد غذایی به منطقه غزه رساند.
وی ادامه داد: علاوه بر آن ظرفیت مازاد بیمارستان‌های كشور برای پذیرش بیماران و مجروحان غزه كاملاً آماده هستند و حتی بیمارستان‌های خصوصی نیز در این زمینه احساس مسئولیت كرده و برای پذیرش این افراد اعلام آمادگی كرده‌اند، اما در صورتی امكان ارائه این خدمات را به مجروحان فلسطینی ساكن غزه فراهم می‌شود كه مصر همسایه جنوبی غزه راه را باز كند.
اسامی المعطی، نماینده جنبش حماس در تهران نیز در این دیدار با تشریح وضعیت مردم غزه گفت:‌ یك تا 2 میلیون نفر از مردم غزه در غزه محاصره هستند و به جز كمبود شدید مواد غذایی و دارو و كمبود تخت بیمارستانی به خصوص تختهای ویژه، قطع برق هم مزید بر علت شده است كه البته در برخی جاها تلاش شده با ژنراتور جبران شود.
وی گفت: سازمان ملل تعداد كشته شدگان غیر نظامی غزه را با كمال تعجب 65 نفر اعلام كرده است، در حالی كه این فقط آمار زنان و كودكان است، آیا مردان غیر نظامی و پلیس جزء افراد غیر نظامی محسوب نمی‌شوند، تعداد كشته‌های غزه اكنون از 370 نفر بیشتر است و 1750 نفر مجروح نیز اكنون هستند كه امكانات درمانی و دارو در اختیار ندارند و این به جز زنانی است كه باید زایمان كنند یا كودكان نارس و بیماران كلیوی و قلبی كه نیازمند مراقبت‌های ویژه هستند.
وی افزود: اكنون نه تنها راهروهای بیمارستان‌های غزه محل مداوای مجروحان شده است بلكه اتاقهای عادی هم بدون هیچگونه امكاناتی محل بستری مجروحان شده است و این برخلاف مقررات بین‌المللی است كه حتی در زمان هیتلر نیز اجازه كمك‌های انسان دوستانه صلیب سرخ به مصدومان جنگی داده می‌شد.
المعطی گفت: برای تامین مواد غذایی و دارو به مردم غزه روزانه باید 700 كامیون از مرز رفع عبور كنند اما روز گذشته فقط 17 كامیون عبور كرد این به معنای باز شدن راه نیست.
وی از وزیر بهداشت كشورمان خواست تا تلاش‌های خود را برای كمك به مجروحان و بیماران نیازمند غزه را ادامه دهد.
نماینده جنبش حماس اضافه كرد: رژیم صهیونیستی می‌خواهد با این كارها مردم را علیه دولت غزه بشوراند و مقاوت مردم فلسطین را از بین ببرد اما مردم غزه دیندار، متعهد و مقاوم هستند و حتی یك نفر آنها هم در این مدت از غزه فرار نكرده یا اعتراضی نكرده است در حالی كه شاهد این بودیم كه حتی خانه مردم غزه را بعد از 10 دقیقه هشدار به ساكنانش، ویران كردند یا حتی اگر خارج نشدند خانه را بر سرشان خراب كردند چنانچه در یكی از این وقایع از یك خانواده با 9 فرزند پدر و 5 فرزند زیر آوار كشته شدند اما مادر خدا را شكر می‌كرد كه 4 فرزندش زنده هستند.
وی گفت: در مقابل این مقاومت و صبر مردم غزه، رئیس یك حزب تندور صهیونیستی با شنیدن صدای آژیر به زیر ماشین پناه می‌برد كه نشانه ترس و ذلت آنهاست بنابراین به اراده خدا مانند جنگ33 روزه لبنان این بار هم پیروز نهایی و قطعی اسلام است.                             منبع خبر  http://www1.farsnews.com

اعلام آمادگی 20000 دانشجو برای اعزام به غزه

بنابر آخرین اطلاعات به دست آمده تا این لحظه و در فاصله کمتر از یک روز 20هزار نفر از دانشجویان سراسر کشور با ثبت‌نام در پایگاه‌های بسیج برای عملیات استشهادی در غزه داوطلب شدند.


به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه برنا، در فاصله کمتر از یک روز از اعلام آمادگی پایگاه‌های بسیج و گردان محمدرسول‌الله (ص) برای ثبت‌نام از داوطلبان حضور در غزه، بیش از 20هزار نفر از دانشجویان سراسر کشور طی روز گذشته با ثبت‌نام در این پایگاه‌ها، برای حضور در غزه به پیام پیشوایشان مقام معظم رهبری لبیک گفتند.
همچنین پایگاه اینترنتی www.esteshhadi.com به صورت آن‌لاین در حال ثبت نام از داوطلبان اعزام به غزه است که هر لحظه به تعداد آنان افزوده می شود. 
زمان مخابره خبر :11/10/1387      10:3:0

منبع خبر   http://www.bornanews.com


דירות דיסקרטיות
سه شنبه 22 مرداد 1398 01:35 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.

I'm having black coffee, he's creating a cappuccino. He
or she is handsome. Brown hair slicked back, glasses that are great for his face,
hazel eyes and the prettiest lips I've seen. They're well
built, with incredible arms as well as a chest that stands apart within this sweater.
We're standing ahead of one another referring
to people, what we want money for hard times, what we're trying to find on another person. He starts saying that bigger been rejected a great deal of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ',
I believe that He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I would not know. Everything happens for grounds right.
But figure out, you wouldn't reject me, does one Ana?' He said.‘No, how could I?' , I replied

"So, you wouldn't mind if I kissed you today?' he explained as I recieve much better him and kiss him.

‘The next time don't ask, just do it.' I reply.

‘I favor how you think.' , he said.

While waiting, I start scrubbing my high heel as part of his leg, massaging it slowly. ‘So what can you wish girls? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I adore determined women. Someone who knows what you want. Someone that won't say yes although I said yes. Someone who's unafraid when trying interesting things,' he says. ‘I'm never afraid when you try something mroe challenging, especially when it comes to making new things in the sack ', I intimate ‘And I like girls that are direct, who cut from the chase, like you simply did. To generally be
honest, it really is a huge turn on.
deblji penis
شنبه 19 مرداد 1398 04:29 ب.ظ
You really make it appear really easy together with your presentation however I to find this topic to
be actually one thing which I believe I'd by no means understand.
It sort of feels too complicated and very wide for me. I'm taking a look ahead on your next submit, I'll
attempt to get the hang of it!
najlepsze konto bankowe dla młodych
یکشنبه 13 مرداد 1398 10:10 ق.ظ
Hi to every single one, it's actually a fastidious for me to go to see this site, it
consists of priceless Information.
лампиони
جمعه 11 مرداد 1398 03:24 ق.ظ
Thanks on your marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you wikl be a great author.
I will make certain to bookmark your blog and will often come back later on. I want to encourage continue your great
work, have a nicxe day!
صیانة ثلاجات دایو
چهارشنبه 2 مرداد 1398 12:58 ب.ظ
I am sure this article has touched all the internet visitors, its really
really good post on building up new blog.
www.measuredup.com
شنبه 29 تیر 1398 11:50 ب.ظ
Nice blog here! Also your web site loads up fast! What
host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
I wish my web site loaded up as quickly as yours lol
וילות להשכרה באילת
دوشنبه 24 تیر 1398 11:55 ق.ظ
Index Search Villas and lofts to book, search by region, find in a few
minutes a villa for rental by city, many different rooms lofts and
villas. Be astounded by the images and knowledge that the site has to offer you you.
The site is a center for every body the ads inside the field, bachelorette party?
Have fun with someone who leaves Israel? Regardless of the reason you should rent
a villa for a forthcoming event or merely a bunch recreation suited to any age.
The site is also center of rooms by way of the hour, which is already another
subject, for lovers who are seeking a lavish room equipped
for discreet entertainment that has a spouse or lover.
Whatever you are searching for, the 0LOFT website makes a hunt for you to identify rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South
and Gush Dan.
najlepsze konto internetowe
یکشنبه 23 تیر 1398 04:46 ب.ظ
Ahaa, its pleasant dialogue about this paragraph at this place
at this blog, I have read all that, so at this time me also commenting at
this place.
najlepsze konto firmowe
یکشنبه 23 تیر 1398 11:05 ق.ظ
I just couldn't depart your site prior to suggesting that I extremely loved the standard information an individual supply on your visitors?
Is going to be again ceaselessly to check out new posts
صیانة میكروویف دایو
شنبه 22 تیر 1398 07:54 ب.ظ
I all the time emailed this webpage post page to all my contacts,
since if like to read it then my friends will too.
נערות ליווי
پنجشنبه 20 تیر 1398 12:21 ب.ظ
"We've got to build to a different crescendo, cheri," he said.
"Therefore we should have an ending that might be as none before."

His smile was decadent, his eyes were stuffed with lust,
as well as soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I had been feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt the pinnacle of his cock push agonizingly at the entrance of my pussy, and I needed him to thrust into me hard.

Instead he pulled back and slid his hardness back up to my clit.


I was aching to get him inside, and I could tell that his must push that wonderful hard cock inside
me was growing. His moans grew to complement mine, and I knew the experience of my
wet pussy lips to the head of his cock was getting excessive for of us.


"Enable the finale begin," he was quoted saying, and that
he slid the end of his cock inside me.

The two of us gasped because held his cock there for
just a moment. I contracted my pussy to get him further inside, and that he threw his return with the
sensation. Inch by excruciating inch he pushed his
cock inside me, each time I squeezed my pussy around
him. His cock felt wonderful because it filled me, but I needed everything inside me.
I rolled to the side and rested my leg against his shoulder, and he plunged his cock all
the way up in.
صیانة غسالة ال جی
پنجشنبه 13 تیر 1398 01:27 ق.ظ
I don't even know how I finished up here, however I assumed this publish was great.

I don't know who you might be but definitely you are going to a famous blogger if you happen to are not already.
Cheers!
صیانة غسالات سامسونج 6 اكتوبر
یکشنبه 9 تیر 1398 11:18 ق.ظ
Greetings from Colorado! I'm bored to death at work so I decided to check out your
website on my iphone during lunch break. I love the knowledge you present here and can't wait to take a look when I get home.
I'm amazed at how quick your blog loaded on my cell phone
.. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, amazing site!
China Cheap
یکشنبه 9 تیر 1398 10:48 ق.ظ
I visit daily a few blogs and information sites to read articles or reviews, however this weblog
offers feature based writing.
fernando martinez gomez tejedor
جمعه 7 تیر 1398 10:03 ق.ظ
I amm actually thankfhl to the holder of this site
who has shared this enoemous post at at this place.
צימרים
چهارشنبه 5 تیر 1398 08:16 ق.ظ
Index Search Villas and lofts rented, search by region, find during first minutes a villa to rent by city, several different rooms lofts and villas.
Be stunned at the photos and information that they have to
make available you. The site is a center for everybody the ads while in the field, bachelorette party?
Play with somebody who leaves Israel? Whatever the main reason you must rent
a villa for a forthcoming event or maybe an organization recreation made for any age.
The site is also the centre of rooms by the hour, which
is already another subject, for lovers who are trying to find an opulent room equipped for discreet entertainment with a spouse or lover.

Regardless of you are looking at, the 0LOFT website creates a find
you to find rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and Gush
Dan.
pure cbd oil for sale online
شنبه 1 تیر 1398 11:20 ق.ظ
Hi there I am so delighted I found your website, I really found you by mistake, while I was looking on Aol for
something else, Anyways I am here now and would just like to say cheers forr a marvelous post aand a alll round
exciting blog (I also love the theme/design), I don't have time to go
through it all at the minute but I have bookmarkeed it and also included
your RSS feeds, so when I have time I will bee back to read much more, Please do keep up the excellsnt
work.
נערות ליווי בתל אביב
سه شنبه 28 خرداد 1398 10:03 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's having a cappuccino.

He or she is handsome. Brown hair slicked back, glasses
that are great for his face, hazel eyes and the prettiest lips
I've seen. He could be well made, with incredible arms plus a
chest that is different about this sweater. We're standing right
in front of each other referring to our lives, what we
really wish for in the future, what we're trying to find
on another person. He starts telling me that bigger been rejected a great deal of times.‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I only say He smiles at
me, biting his lip.

‘Oh, I wouldn't know. Everything happens for good reason right.
But let me know, make use of reject me, do you Ana?' He said.‘No, how could I?' , I replied

"So, make use of mind if I kissed you right this moment?' he explained as I am closer to him and kiss him.

‘The next occasion don't ask, do it.' I reply.

‘I'm keen on the method that you think.' , he said.

For now, I start scrubbing my your back heel in their leg, massaging it slowly. ‘Exactly what do you want ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I really like determined women. Someone to know what they have to want. A person that won't say yes just because I said yes. Someone who's unafraid when attemping something totally new,' he says. ‘I'm never afraid when trying something mroe challenging, especially with regards to making new things in the bedroom ', I intimate ‘And I really like women who are direct, who cut through the chase, like you only did. To get
honest, which is a huge turn on.'
exonerate
پنجشنبه 9 خرداد 1398 12:55 ق.ظ
Wonderful beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how can i subscribe for a blog web
site? The account helped me a acceptable deal.
I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear
idea
cbd
چهارشنبه 8 خرداد 1398 07:22 ب.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you penning
this write-up and also the rest of the website is extremely good.
both
چهارشنبه 8 خرداد 1398 09:05 ق.ظ
Thanks for finally writing about >Anti Israel Group News Network - اعلام آمادگی برای اعزام به
غزه از سوی اقشار مختلف <Liked it!
olej konopny cbd 50
سه شنبه 7 خرداد 1398 08:18 ب.ظ
Hmm it seems like your blog ate my first comment (it was super long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughly enjoying your blog.
I as well am an aspiring blog blogger but I'm still new to the whole thing.
Do you have any helpful hints for novice blog writers?
I'd definitely appreciate it.
gdzie kupić olej cbd
سه شنبه 7 خرداد 1398 12:19 ب.ظ
It's going to be end of mine day, except before end I am reading this wonderful piece of writing to
increase my knowledge.
here
دوشنبه 6 خرداد 1398 01:42 ق.ظ
Hello, I enjoy reading through your article.
I like to write a little comment to support you.
וילות להשכרה
چهارشنبه 1 خرداد 1398 10:13 ق.ظ
thanks a lot considerably this site is actually official and laid-back
alargamiento pene
پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 07:43 ب.ظ
Hello it's me, I am also visiting this web page on a regular basis,
this site is really nice and the people are truly sharing fastidious
thoughts.
pastillas para agrandar el pené
پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 12:39 ب.ظ
Your style is unique compared to other folks I've read stuff from.
Thanks for posting when you have the opportunity, Guess I'll just bookmark this page.
tamano del pene
پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 09:10 ق.ظ
I am sure this article has touched all the internet visitors, its really really fastidious paragraph
on building up new website.
como aumentar o pinto
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 08:09 ب.ظ
Piece of writing writing is also a excitement, if you be familiar with after that you can write or else
it is complex to write.
desenvolvimento peniano
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 03:35 ب.ظ
Very good info. Lucky me I recently found your blog by chance (stumbleupon).
I have bookmarked it for later!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30