تبلیغات
Anti Israel Group News Network - تداوم مقاومت سرسختانه مجاهدان فلسطینی برای رویارویی با صهیونیست‌ها

خبرگزاری فارس: رژیم صهیونیستی كه از دستیابی به اهداف از پیش تعیین‌شده خود در حمله هوایی به نوار غزه دست نیافت از دیشب یورش زمینی خود را به نوار غزه آغاز كرد كه با مقاومت شدید نیروهای مقاومت روبروست كه در جریان آنها تاكنون 9 صهیونیست به هلاكت رسیده و دو صهیونیست نیز به اسارت گرفته شده و 30تن دیگر زخمی شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی دیشب حمله زمینی به نوار غزه را از سه محور آغاز كردند، اما در همان دقایق اولیه با مقاومت شدید مبارزان فلسطینی روبرو شدند.
نظامیان رژیم صهیونیستی در پی حملات خمپاره‌ای سنگین اقدام به تهاجم زمینی به نوار غزه كردند.
نیروهای زمینی ارتش این رژیم، دیشب وارد شمال نوار غزه شدند و مناطق نزدیك به مرز نوار غزه را زیر گلوله‌باران سنگین گرفتند.
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد كه آغاز حمله زمینی به منظور هدف قرار دادن تأسیسات جنبش مقاومت فلسطین (حماس) در نوار غزه صورت پذیرفته است.
"ایهود اولمرت" نخست وزیر، "ایهود باراك" وزیر جنگ، و "زیپی لیونی" وزیر خارجه رژیم صهیونیستی نیز در نشست دیشب خود حمله زمینی را تصویب كردند.
این حمله همچنین در جلسه 10روز پیش كابینه به تصویب رسید.
یگان‌های توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی نوار غزه را هدف قرار دادند و جنگنده‌های این رژیم نیز مردم بی‌دفاع غزه را بمباران كردند.
حملات توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی در حالی آغاز شد كه مردم غزه در تاریكی به سر می‌برند و حتی مواد غذایی لازم برای ادامه زندگی در دسترس ندارند.
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز با فرو ریختن اعلامیه‌هایی از ساكنان نوار غزه خواستند كه خانه‌های خود را ترك كنند اما این در حالی است كه نوار غزه كاملاً تحت محاصره نیروهای این رژیم قرار دارد و مردم این منطقه هیچ راه فراری برای نجات خود ندارند.
یورش زمینی رژیم صهیونیستی نیروهای مقاومت را غافلگیر نكرد بلكه از پیش انتظار چنین یورشی را داشتند.
بلافاصله پس از حمله زمینی،حماس اعلام كرد: صهیونیست‌های بهای سنگینی را برای حمله زمینی به غزه خواهد پرداخت.
گردان‌های شهید "عزالدین القسام" در بیانیه‌ای اعلام كرد: دشمن برای حمله زمینی خود به شمال نوار غزه بهای سنگینی را خواهد پرداخت.
گردان‌های عزالدین القسام همچنین از رادیوی خود اعلام كردند كه یك بمب را در مسیر گروهی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه بیت حانون منفجر كردند كه به هلاكت و زخمی شدن شماری از نیروهای این رژیم منجر شد.
پس از این بیانیه "فوزی برهوم" و "اسماعیل رضوان" بر روی صفحه تلویزیونی الاقصی حاضر شدند و بیانیه‌ای را خطاب به مردم نوار غزه قرائت كردند و طی آن از مردم این كشور خواستند كه نیروهای مقاومت را در این مبارزه یاری كنند.
"اسماعیل رضوان" با قرائت بیانیه كه به طور مستقیم از شبكه‌های تلویزیونی العالم و الجزیره پخش شد، تأكید كرد كه ارتش رژیم صهیونیستی در حمله زمینی خود به نوار غزه شكست خواهد خورد.
وی افزود: یورش نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه ساده نخواهد بود و مبارزان فلسطینی نوار غزه را به گورستانی برای نظامیان رژیم صهیونیستی مبدل خواهند كرد و صهیونیست‌ها در نوار غزه شكست خواهند خورد.
رضوان خطاب به ارتش رژیم صهیونیستی گفت: شما شكست خواهید خورد و پیروزی مقاومت فلسطین در راه است و بزودی تحقق خواهد یافت.
بیانیه حماس از ایستادگی، مقاومت و پایداری ملت فلسطین قدردانی و ستایش كرد و از آنها خواست تا به شایعاتی كه رژیم صهیونیستی درصدد پخش كردن آنهاست، توجهی نكنند.
این بیانیه از خیزش، قیام و تظاهرات گسترده در جهان عرب و اسلام قدردانی كرد و از امت اسلامی خواست تا به این تظاهرات خود ادامه دهند.
این در حالی است كه شورای امنیت سازمان ملل متحد، ساعاتی بعد از این یورش برای بررسی اوضاع نوار غزه جلسه ویژه‌ای تشكیل داد ولی آمریكا بار دیگر با حمایت از جنایات رژیم صهیونیستی مانع از تصویب پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت درباره توقف حملات نظامی در غزه شد.
"جان موریس ریبیر" سفیر فرانسه در سازمان ملل پس از رایزنی‌های چهار ساعته در شورای امنیت در جمع خبرنگاران گفت: توافقی بین اعضای شورای امنیت درباره توقف عملیات نظامی در غزه ایجاد نشده است.
وی افزود: همه اعضا تقریباً نسبت به وضعیت غزه ابراز نگرانی كرده و خواستار توقف فوری و دائم حملات بودند.
خبرنگار الجزیره در نیویورك نیز گزارش داد، واشنگتن مانع تصویب پیش‌نویس قطعنامه‌ ارائه شده به شورای امنیت درباره توقف حملات به نوار غزه شد.
لیبی به عنوان تنها كشور عربی عضو شورای امنیت به نمایندگی از كشورهای عربی پیش‌نویسی را تهیه كرده و به شورای امنیت ارائه داده بود كه در آن نسبت به اوضاع نوار غزه به ویژه پس از حمله زمینی رژیم صهیونیستی به این منطقه ابراز نگرانی كرده كرده بود.
این پیش‌نویس خواستار توقف فوری همه عملیات نظامی شده اما واشنگتن با آن مخالفت كرد.
"مگویل دیسكوتو" رئیس مجمع عمومی سازمان ملل با انتقاد از ناكامی شورای امنیت در توقف حملات نظامی اسرائیل در غزه گفت: این مسأله چهره سازمان ملل و شورای امنیت را خدشه‌دار می‌كند.
ساعاتی پس از آغاز حمله زمینی به نوار غزه ، یك سخنگوی كاخ سفید اعلام كرد كه "جورج بوش"، رئیس جمهور آمریكا درباره اوضاع نوار غزه در جریان قرار گرفته و به طور مرتب با رهبران صهیونیستی، منطقه‌ و اروپایی در ارتباط است.
"آنتونی وارن" ساعاتی پس از آغاز حمله زمینی رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت: جورج بوش در جریان اوضاع غزه و اقدامات نظامیان اسرائیلی قرار گرفت.
وی افزود: مقامات آمریكایی به طور مرتب با مقامات اسرائیلی، كشورهای منطقه و اروپایی در ارتباط هستند.
وزارت خارجه آمریكا نیز اعلام كرد كه رژیم صهیونیستی در حملات زمینی خود به نوار غزه مراقب افراد غیرنظامی باشد. این وزارتخانه همچنین خواستار برقراری آتش‌بسی شد كه در آن اوضاع به حالت قبلی خود بازنگردد.
"شان مك‌ كورمك" سخنگوی وزارت خارجه آمریكا گفت: ما برای آتش‌بسی تلاش می‌كنیم كه در آن اوضاع به حالت قبلی بازنگردد.
وی افزود: بدیهی است كه هر چه زودتر باید آتش‌بسی اتفاق بیفتد، اما ما نیازمند آتش‌بسی ماندنی و بادوام هستیم كه محدود به بازه‌ زمانی خاصی نباشد.
اعلام مواضع دولت آمریكا در شرایطی است كه نظامیان رژیم صهیونیستی در لحظات اولیه حمله زمینی خود به نوار غزه یك كودك بی‌گناه را به شهادت رساندند.
این در حالی است كه ارتش رژیم صهیونیستی در یورش زمینی خود به نوار غزه با مقاومت شدید مبارزان فلسطینی روبرو شده است.
گردان‌های شهید عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس تأكید كرد، در رویارویی با نظامیان رژیم صهیونیستی 9نظامی این رژیم‌ را به هلاكت رسانده و 30 نفر دیگر از آنها را زخمی كرده‌است و دو نظامی صهیونیست را در نوار غزه به اسارت گرفته‌اند.
در همین حال، "موسی ابومرزوق" معاون دفتر سیاسی حماس نیز با رد ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی شهید كردن چند نفر از مبارزان گردان‌های القسام گفت: شمار شهدای گردان‌های عزالدین القسام از پنج نفر بیشتر نیست.
وی افزود: ما آماده مقابله با تجاوزگری هستیم و گردانهای عزالدین قسام نتایج عملیات خود را یك به یك اعلام خواهد كرد.
ارتش رژیم صهیونیستی از دیشب از محورهای مختلف با حمایت بالگردهای خود به نوار غزه یورش برد و تانك های این رژیم نیز نوار غزه را گلوله باران می‌كنند.
به گفته خبرنگار العالم، جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی به بمباران مناطق مختلف غزه ادامه می‌دهند و مقر شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مركز شهر غزه را هدف قرار دادند و درگیری‌ها در شمال و شمال شرقی نوار غزه متمركز است و ارتش رژیم صهیونیستی به كندی بسیار، احتیاط و نگرانی حركت می‌كند.
شبكه تلویزیونی العربیه نیز از گلوله باران ساحل نوار غزه توسط كشتی جنگی رژیم صهیونیستی خبر داد.
برپایه این گزارش، رادیوی رژیم صهیونیستی نیز اذعان كرد كه نظامیان این رژیم در یورش خود با بمب‌‌های انفجاری شدیدی مواجه شده‌اند.
گزارش الجزیره نیز حاكی است كه همزمان با عملیات زمینی به نوار غزه نیز حملات هوایی رژیم صهیونیستی به طور گسترده به مناطق مختلف نوار غزه ادامه دارد و گزارش منابع خبری هم‌اكنون از درگیری‌های شدید در شرق غزه و منطقه "حی‌الزیتون" میان نیروهای مقاومت با صهیونیست‌ها خبر می‌دهند.
مقاومت اسلامی فلسطین نیز در پاسخ به حملات هوایی شدید رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه با سه فروند موشك، شهرك‌های صهیونیست‌نشین را هدف حملات خود قرار داد كه در جریان آن تعدادی صهیونیست زخمی شده‌اند.
از سوی دیگر در نهمین روز تهاجم رژیم صهیونیستی به نوار غزه كه با آغاز یورش زمینی به این منطقه همراه بود، شمار شهدای فلسطینی تاكنون به 470 شهید و زخمی‌ها به دو هزار و 400 نفر افزایش یافت.
این در حالی است كه جنگنده‌های "اف 16" ارتش صهیونیستی با حمله به انبوه نمازگزاران در مسجد شهید "ابراهیم المقادمه" در شهر "بیت‌لاهیا" واقع در شمال نوار غزه و بمباران این مسجد، 13فلسطینی را شهید و 60 تن دیگر را نیز زخمی كردند.
منابع پزشكی و شاهدان عینی اعلام كردند كه ده‌ها تن از شهروندان فلسطینی در حال شنیدن سخنان پس از نماز خطیب مسجد شهید المقادمه بودند كه هواپیماهای نظامی ارتش صهیونیستی با شلیك موشك به سوی این مسجد نمازگزاران آن را به خاك و خون كشیدند.
شهروندان فلسطینی پس از این حادثه به سوی این مسجد شتافتند تا شهدا و آسیب دیدگان را از زیر آوار مسجد تخریب شده المقادمه خارج كنند.
این یازدهمین مسجدی است كه رژیم صهیونیستی طی هفت روز گذشته از آغاز حمله خود به نوار غزه آنرا هدف قرار داده و با خاك یكسان كرده است.
همزمان با این حمله، جنگنده های ارتش صهیونیستی منطقه شرقی نوار غزه و نیز بخش مرزی میان این منطقه و مصر را بمباران كردند و در حملات توپخانه‌ای ارتش صهیونیستی نیز دو شهروند فلسطینی در اثر اصابت موشك به یكی از منازل شرق غزه به شهادت رسیدند. در یكی از این حملات نیز دفتر روزنامه "الرساله" در محله النصر شهر غزه هدف قرار گرفت.

گرفته شده از http://www1.farsnews.com/


http://www.datamars.com.ar/lectores/
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 02:32 ق.ظ
スーパーコピー時計
https://www.kidsupfrontvancouver.com/contact/
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 02:31 ق.ظ
スーパーコピーブランド,ブランド時計コピー日本専門店
choc
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 07:41 ب.ظ
Heya i'm for the first time here. I came across this board and I find It really
useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and help
others like you helped me.
chocolate
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 08:04 ق.ظ
Just want to say your article is as astonishing. The clearness on your post is just
great and i could assume you're a professional in this subject.
Well together with your permission allow me to seize your
feed to keep updated with impending post. Thanks a million and please carry on the gratifying work.
What is a heel lift?
سه شنبه 17 مرداد 1396 03:01 ق.ظ
Excellent post. Keep writing such kind of info on your blog.
Im really impressed by your blog.
Hey there, You have done a great job. I'll definitely digg it and for my part suggest to my friends.
I am sure they will be benefited from this site.
manicure
چهارشنبه 23 فروردین 1396 12:33 ق.ظ
What's up, just wanted to say, I enjoyed this post.
It was practical. Keep on posting!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر